BSC FM live


महिनामा ३ लाख कमाउँछु, एकै पटकमा खुशी हुने भएकोले ग्राहक पटक–पटक आउँछन्


पछिल्ला दिनहरुमा नेपालमा भाइरल हुन मानिसहरुले अनेक गर्न थालेका छन् । अरु भन्दा फरक वा दुःख देखाए चाडै धेरैको नजरमा पर्ने गरेको देखिएको छ । यस्तैमा धेरै जना उसको व्यक्तित्वले गर्दा भाईरल भएका छन् त कोहीदुःखका कारण कोही उनीहरुले गर्ने पेशाका कारणपनी भाईरल भइरहेका छन्

सबैभन्दा महत्वपूर्ण कुरा के हो भने तपाईसँग यदी केहीगर्ने क्षमता छ भने तपाई भाइरल बन्न सक्नुहुन्छ । भाइरल हुनेहरुको भिडमा पेशाकै कारण भाईरल हुने मध्य एक हुन कैचिबाली अर्थात डिभिशा शर्मा पनि हुन् । उनी काठमाडौं मलमा कपाल काट्ने देखी लिएर मेकप र कपालमा रंग गर्ने काम पनि गर्छिन् । उनी केटाको मात्रा हैन केटीको पनि कपाल काट्ने गर्छिन् ।तर पनि उनकोमा केटी भन्दा केटाको कपाल काट्ने घुइचो हरेक दिन देखिने गर्दछ ।

शायद यसै कारणपनी उनी छुट्टै पहिचानका कारण अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाईरल भएकी हुनुपर्छ । यस युट्यब च्यानलाई दिएको अन्तरवार्तामा उनले आफ्नो एक पटक आएको ग्राहक फेरिफेरि पनि आउँने खुलासा गरेकी छिन् । अर्को कुरा उनको व्यापारमा जुन प्रकारको भिड रहेको छ उनको आम्दानी पनि त्यही प्रकारले बढेको उनको दाबी रहेको छ । उनी खुलेरै सुनाउँछिन् १ महिनामा ३ लाख कमाउँछु ।

हाम्रो टिम
बिग सोसियल कम्युनिकेशन प्रा. लि द्धारा सन्चालित
फिदिम टुडे अनलाइनका लागि
अध्यक्ष : सानुकाजी यथार्थ
प्रकाशक :- दिपक बाेहाेरा
प्रबन्धक :- सराेज शर्मा
प्रधान सम्पादक :- सुरमान तामाङ
सम्पादक :- गिरिराज बाँस्काेटा
हाम्रो बारेमा
बिग सोसियल कम्युनिकेशन प्रा. लि द्धारा सन्चालित फिदिम टुडे फिदिम पाँचथर नेपाल
सम्पर्क नंबर: +977 9852684015
इमेल ठेगाना : [email protected] [email protected]
सूचना विभाग दर्ता नं. :
सामाजिक सञ्जालमा हामी